LAJMI I FUNDIT:

Leopardi tentoi ta sulmojë iriqin, por e pësoi keq (Foto/Video)

Leopardi tentoi ta sulmojë iriqin, por e pësoi keq (Foto/Video)

Një leopard mbeti i lënduar rëndë, në momentin kur tentoi ta sulmojë iriqin.

Reklama

Leopardi i filmuar në parkun kombëtar në Afrikën e Jugut, mendoi se do ta kishte të lehtë me iriqin duke iu vërsulur, por ky veprim i kushtoi shtrenjtë, pasi trupi iu mbush me gjemba, transmeton Telegrafi.

Videoja e publikuar më poshtë shfaq momentin kur dy iriqë po ecnin nëpër shkretëtirë, kur befasisht ua zë rrugën një leopard i uritur që mendonte se do t’i hajë për drekë.

Por ishin pikërisht mijëra gjemba në trupin e iriqit që e lënduan atë rëndë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

'A është normale kjo?': Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Interesante
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Babai dhe fëmija po shijonin argëtimin mes veti – por, shikoni reagimin e vogëlushit kur u shfaq nëna

Fun
Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se

Mendoni se keni pasur një ditë të keqe në punë – imazhet që tregojnë se "ka më zi"

Fun
Peshkaqeni noton pak metra larg burrit dhe djalit të vogël në Alabama, për fat nuk lëndohet askush – pamjet me dron tregojnë momentin

Peshkaqeni noton pak metra larg burrit dhe djalit të vogël në Alabama, për fat nuk lëndohet askush – pamjet me dron tregojnë momentin

Interesante
Kalo në kategori