LAJMI I FUNDIT:

Lampard pritet të shkarkohet brenda 24 orësh

Lampard pritet të shkarkohet brenda 24 orësh

Trajneri i Evertonit, Frank Lampard do të mësojë fatin rreth të ardhmes së tij këtë javë.

Trajneri i Toffees është në rrezik serioz për t’u shkarkuar, pasi bordi i klubit e konsideron pozicionin e tij.

Everton është në zonën e rënies në Ligën Premier, me Lampard që do të mësojë fatin e tij në 24 orë.

Pasi ka fituar vetëm një ndeshje në 14 të fundit, Everton është në vendin e 19-të në Ligën Premier dhe ka shanse të bije në Championship.

Sipas Daily Star, Lampard nuk favorizohet më nga pronari Farhad Moshiri.

Humbjet e fundit ndaj rivalëve direkt për mbijetesë, Southampton dhe West Ham duket se kanë vulosur fatin e tij. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Xavi e ka Messin në çdo plan për sezonin e ri - kështu do të dukej Barcelona me argjentinasin në një pozitë më të tërhequr

Xavi e ka Messin në çdo plan për sezonin e ri - kështu do të dukej Barcelona me argjentinasin në një pozitë më të tërhequr

La Liga
Benjamini dardan në Japoni: Aventura te Shimizu S-Pulse, niveli i lartë i futbollit në Azi dhe dëshpërimi që askush nuk e kontakton që një vit nga Kosova

Benjamini dardan në Japoni: Aventura te Shimizu S-Pulse, niveli i lartë i futbollit në Azi dhe dëshpërimi që askush nuk e kontakton që një vit nga Kosova

Driton Gajraku
Gavi humb zyrtarisht statusin e lojtarit të ekipit të parë të Barcelonës së bashku me fanellën numër 6

Gavi humb zyrtarisht statusin e lojtarit të ekipit të parë të Barcelonës së bashku me fanellën numër 6

La Liga
Megjithëse Greenwood u pastrua nga të gjitha akuzat për sulm ndaj të dashurës, Manchester United mori vendim të rëndë për anglezin e ri

Megjithëse Greenwood u pastrua nga të gjitha akuzat për sulm ndaj të dashurës, Manchester United mori vendim të rëndë për anglezin e ri

Premier League
Paga e re e Kvaratskhelia në Napoli ka tronditur tifozët, duke menduar se kishte një gabim shtypi

Paga e re e Kvaratskhelia në Napoli ka tronditur tifozët, duke menduar se kishte një gabim shtypi

Serie A
Sa janë përfitimet e deritanishme në karrierën e Modric

Sa janë përfitimet e deritanishme në karrierën e Modric

Ndërkombëtare
Kalo në kategori