Stormi Webster është gati të jetë miliarderja tjetër e bukurisë në familjen Kardashian-Jenner.

Në videon e dytë të serisë së saj në YouTube me tre pjesë “Inside Kylie Cosmetics”, Kylie Jenner zbuloi se vajza e saj 3-vjeçare ka hapësirën e saj të zyrës në selinë e kompanisë, “ku ajo bën të gjitha punët”.

“Ajo në të vërtetë së shpejti po lanson një markë të vogël sekrete, për të cilën kemi punuar për një kohë”, tha Kylie.

Është e mundur që Jenner i referohet Kylie Baby, linja që ajo njoftoi muajin e kaluar duke postuar një foto të lezetshme në Instagram të Stormi në vaskë.

Kylie Jenner lanson markën “Kylie Baby”, me ndihmën e Stormit Kylie Jenner lanson markën “Kylie Baby”, me ndihmën e Stormit
Reklama

Stormi më parë lëshoi ​​bashkëpunimin e saj me Kylie Cosmetics, një koleksion me hije të syve, shkëlqyes buzësh dhe të tjera produkte të mbuluara me flutura.

Reklama

“Kylie shkon për të punuar me Stormi, dhe Stormi e pëlqen atë. Ajo thjesht e thith atë”, ndau Kris Jenner në video.

Në një tavoline të vogël të rrethuar me karrige rozë – “Unë punoj pikërisht këtu”, tha Stormi – “zyra” personale e vogëlushes përfshin lojra fëmijësh dhe rafte për ndryshime veshjesh.

“Shpresoj që Stormi të më shikojë ashtu si unë shikoj nënën time”, shtoi Jenner. /Telegrafi/