LAJMI I FUNDIT:

Kylie Jenner shokon fansat me çmimin e jastëkut të Pashkëve në rezidencën e saj me vlerë prej 33 milionë eurosh

Kylie Jenner shokon fansat me çmimin e jastëkut të Pashkëve në rezidencën e saj me vlerë prej 33 milionë eurosh

Kylie Jenner tronditi fansat me çmimin e një jastëku të Pashkëve në rezidencën e saj me vlerë prej 33 milionë eurosh në Los Angeles, pasi ajo u akuzua për “ekspozim të pasurisë së saj”.

Duket se edhe familja Kardashian pëlqen një pazar të lirë sa i përket blerjeve shtëpiake.


Kylie postoi një foto të një jastëku të adhurueshëm për Pashkët në Instagram Story.

Katër lepuj me siluetë ishin të qëndisura në një jastëk të hirtë me katër xhufka të bardha e me gëzof të bashkangjitur si bisht.

Edhe Kylie Jenner i bashkohet trendit të çantës së qelqit që po pushton shpejt Hollywood-in
Lexo po ashtu Edhe Kylie Jenner i bashkohet trendit të çantës së qelqit që po pushton shpejt Hollywood-in

Ndërsa Kylie tregoi detajet e dekorimit brenda rezidencës së saj në Los Angeles, marka e artikullit tronditi shumicën e fansave.

Ylli i realitetit ka qenë nën kritika për “ekspozimin e pasurisë së saj” me postimin e fotove të jastëkëve, batanijeve dhe sendeve të tjera dekorative me vlerë mijëra euro.

Brenda dhomës së djalit të Kylie Jenner
Lexo po ashtu Brenda dhomës së djalit të Kylie Jenner

Megjithatë, Kylie dukej se e kishte rrëmbyer këtë artikull të adhurueshëm nga “Home Goods”.

Jastëku është renditur në faqen e internetit të “Home Goods” për 16 euro dhe madje u shënua në 11 euro, që është një rënie e madhe çmimi nga Kylie që shfaq një arush pelushi me vlerë 18 mijë euro në dhomën e djalit të saj. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Gjëja e parë që shihni në foto zbulon të vërtetën për ju: Deri tani testi më i saktë i personalitetit

Gjëja e parë që shihni në foto zbulon të vërtetën për ju: Deri tani testi më i saktë i personalitetit

Lifestyle
“Data më tragjike” në historinë njerëzore po afron - në këtë ditë ngjarjet e errëta përsëriten me shekuj

“Data më tragjike” në historinë njerëzore po afron - në këtë ditë ngjarjet e errëta përsëriten me shekuj

A e dini se...
Mos i fshini enët me letër higjienike! Kur të shihni se çfarë ndodh, as që do t’ju shkojë mendja ta bëni më

Mos i fshini enët me letër higjienike! Kur të shihni se çfarë ndodh, as që do t’ju shkojë mendja ta bëni më

Këshilla dhe ide
Pesë gjëra që duhet t'u kushtoni vëmendje kur blini një valixhe: Ngjyra është shumë e rëndësishme

Pesë gjëra që duhet t'u kushtoni vëmendje kur blini një valixhe: Ngjyra është shumë e rëndësishme

Si të udhëtosh
Dashamirës që ‘hedhin kripë’: Tri shenjat e horoskopit që priren të flasin pas krahëve

Dashamirës që ‘hedhin kripë’: Tri shenjat e horoskopit që priren të flasin pas krahëve

Astrologji
Ku pushojnë zogjtë kur fluturojnë mbi oqean

Ku pushojnë zogjtë kur fluturojnë mbi oqean

Kërshëri
Kalo në kategori