Travis Scott pati një festë të madhe për ditëlindjen e tij.

Kylie Jenner u sigurua që të realizojë festën e mrekullueshme të ditëlindjes së 28-të të bashkëshortit të saj.

View this post on Instagram

Kylie and Travis getting tattoos

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on May 1, 2019 at 4:44am PDT

Lista përplot yje ka përfshirë emra si Kanye Wst, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kenall Jenner, Young Thug, French Montana, G-Eazy, Kid Cudi, Machine Gun Kelly dhe të tjerë.

Bukuroshja miliardere ishte drejtoreshë kreative e kësaj feste, duke prezantuar një tortë gjigante për bashkëshortin e saj.

Travis dhe Kylie nuk kanë mohuar se dëshirojnë edhe një tjetër fëmijë pas vajzës Stormi. /Telegrafi/