LAJMI I FUNDIT:

Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet kapen së bashku?

Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet kapen së bashku?

Çifti i përfolur Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet duket se kanë hedhur hapin tjetër në lidhjen e tyre – takimin me familjet e njëri-tjetrit!

Reklama

Ylli i “Kardashians” dhe aktori i “Call Me Be Your Name” janë fotografuar së bashku për herë të parë, duke u përzier me të afërmit e njëri-tjetrit në një Barbekju në fillim të këtij muaji.

Motra e Jenner, Kendall Jenner dhe motra e Chalamet, aktorja Pauline Chalamet, mund të shihen duke kaluar kohë me zogjtë e përfolur të dashurisë në një mbledhje në fotot e siguruara nga Page Six.

Veshja e Timothée nuk ishte e dukshme pasi ai u fotografua vetëm brenda automjetit të tij.

Kjo është hera e parë që aktori dhe ylli i Hulu janë parë duke kaluar kohë cilësore së bashku që kur filluan thashethemet për një romancë mes të dyve.

Kylie dhe Timothée thuhet se kanë kaluar ‘çdo ditë së bashku’.

Sipas njerëzve – të cilët e kanë ndjekur çiftin për javë të tëra – CEO i Kylie Cosmetics ka qëndruar në rezidencën e yjeve të “Lady Bird” në Beverly Hills, Kaliforni, “më shumë se gjashtë ditë në javë”, madje duke shkaktuar spekulime se ata janë shpërngulur së bashk

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

Magazina
Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Reagimi i mrekullueshëm dhe plot krenari i Rita Orës kur në ekran i shfaqet foto e Dua Lipës

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Russell Brandin nuk e mbrojnë as shokët: Ai ka bërë gjëra vulgare dhe të çmendura

Magazina
Kalo në kategori