LAJMI I FUNDIT:

Ky është sekreti më i tmerrshëm të cilin çdo shenjë e horoskopit e fsheh nga ju

Ky është sekreti më i tmerrshëm të cilin çdo shenjë e horoskopit e fsheh nga ju

Çfarëdo që të mendoni për çdo shenjë horoskopi, shumëçka është e bazuar në gjërat të cilat janë gënjeshtër e vërtetë

Reklama

Çdo shenjë horoskopi ka sekretin e tmerrshëm të cilin përpiqet ta fshehë apo ta mbulojë, në mënyrë që njerëzit të mendojnë që janë persona më të mirë seç vërtet janë.

Lexoni këtë artikull për të kuptuar më mirë çdo shenjë, transmeton Telegrafi.

Dashi

Sekreti juaj më i tmerrshëm: Kurrë, ose kurrë, në jetë nuk keni fituar asgjë në mënyrë të ndershme. Pa marrë parasysh situatën, gjithmonë keni mashtruar.

Demi

Besoni fuqishëm që jeni personi më i bukur të cilin e njihni. Në të vërtetë, jo vetëm më të bukur të cilin e njihni, por të cilin e keni parë ndonjëherë.

Binjakët

Prishni miqësitë dhe lidhjet për arsyet më të thjeshta të mundshme. Mbase miqve të tjerë do t’u thoshit që ai ka qenë personi më i paorganizuar apo plotësisht i rënë në dashuri, mirëpo e vërteta është që e keni braktisur sepse nuk ju ka pëlqyer muzika të cilën e ka dëgjuar.

Gaforrja

Nuk e doni asnjërin nga miqtë tuaj. Seriozisht. Çdoherë kur jeni bashkë me ta pyesni se si ka hyrë fare në jetën tuaj. Megjithatë, kënaqeni me atë urrejtje për ndonjë arsye bizare edhe për atë shkak jeni bashkë me të.

Luani

Jeni xheloz ndaj të gjithëve. Nuk është me rëndësi se çfarë dikush ka, apo nuk ka, jeni xheloz ndaj tyre.

Virgjëresha

Askujt kurrë nuk i keni dhënë ndonjë kompliment të sinqertë. Çdo kompliment që ia keni bërë ndokujt ka qenë gënjeshtër e vërtetë.

Peshorja

Jeni manipulues i paskrupull – për këtë jeni shumë mirë të vetëdijshëm. Dhe jo vetëm kjo, krenoheni me këtë fakt. Mund ta bindni çdokënd të bëjë diçka për ju dhe fare nuk ndiheni keq për këtë gjë.

Akrepi

E vërtetë. Keni tepër sekrete të tmerrshme. Më e mira që mund të bëni është që të shtireni që jeni person i njerëzishëm dhe që bashkëndjeni për problemet dhe ndjenjat e njerëzve të tjerë.

Shigjetari

Njëherë keni plaçkitur dikë. Edhe pse nuk keni pasur nevojë për para, keni dëshiruar që të shihni se si duket kur vidhni nga dikush. Mirëpo, duke pasur parasysh atë që në esencë jeni person paqësor, “revolja në xhep” në të vërtetë ka qenë vetëm gishti juaj.

Bricjapi

Besoni në hakmarrjen brutale më shumë se kushdo tjetër. Ideja juaj e hakmarrjes është aq brutale, aq e pafytyrë, por edhe aq e pashembullt sa që keni bërë aq shumë njerëz dhe askush nuk e ka kuptuar që ju keni qenë ai.

Ujori

Keni bërë seks me shumicën e miqve të partnerit tuaj. Jetën e shikoni sikur çdo gjë të jetë e sinqertë në dashuri dhe në luftë.

Peshqit

Gënjeni për shkak të mëshirës. Nëse kolegu vjen në punë i pikëlluar, sepse i ka ngordhur qeni apo macja, jo do të shpifni sikur edhe juve ju ka ndodhur diçka edhe më e keqe vetëm që njerëzit t’ju ngushëllojnë, dhe mbase t’ju paguajnë një drekë që t’jua largojnë pikëllimin. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë

"Të gjitha gjërat më të mira ndodhin papritur...": Njëzet thënie që do të nguliten thellë në zemrën dhe mendjen tuaj - mesazhe për jetën

Këshilla Lifestyle
Ajo që shihni për herë të parë në një foto mund të zbulojë aspekte të fshehura të personalitetit tuaj

Ajo që shihni për herë të parë në një foto mund të zbulojë aspekte të fshehura të personalitetit tuaj

Lifestyle
Si t’i lani enët prej qelqi që ato të shkëlqejnë

Si t’i lani enët prej qelqi që ato të shkëlqejnë

Bëje vet
Janë katër shenja të horoskopit të cilëve u shkon roli i prindit më shumë se kujtdo tjetër

Janë katër shenja të horoskopit të cilëve u shkon roli i prindit më shumë se kujtdo tjetër

Astrologji
Harrojeni Viagren, kjo vitaminë është çelësi për seks të mirë!

Harrojeni Viagren, kjo vitaminë është çelësi për seks të mirë!

Intimitet dhe Pasion
Cili gjarpër helmues ka dhëmbët më të gjatë?

Cili gjarpër helmues ka dhëmbët më të gjatë?

Libri i madh i kafshëve
Kalo në kategori