Sonte në ora 19:00 fillon edicioni i radhës i TapQuiz. Tap n’All i udhëhequr nga Jonida Vokshi kësaj radhe ka shpërblime shumë tërheqëse.

10 pyetje me nga 4 alternativa do të na japin 3 fitues të shpërblimeve në Tap n’All.

Quizi interaktiv nga GjirafaVideo po fillon javën e tretë, duke vazhduar me Tap n’Shije dhe Tap n’Dije, të mërkurën, repsektivisht të enjtën. Shpërblimet për këtë sonte janë:

Vendi i parë fiton: Samsung Galaxy S7
Vendi i dytë fiton: Kamerë për makinë
Vendi i tretë fiton: Kufje Steelseries Arctis 1

Mos harroni të regjistroheni, regjistrimi ka filluar nga ora 15:00 dhe bëhuni gati për lojë në ora 19:00.

Numri i lojtarëve po rritet gjithmonë, deri më tani në të gjitha kuizet kanë marrë pjesë mbi 13,000 lojtarë, mos e le pa u bërë pjesë edhe ju sepse do të kaloni një mbrëmje më ndryshe pse jo edhe të jeni fitues.

Për të regjistruar KLIKO KËTU.