TapQuiz, kuizi me i ri nga GjirafaVideo , ka lansuar dje edicionin e parë, ndërsa sonte vazhdon me Tap n’Shije, prej ora 19:00, e udhëhequr nga Arta Nitaj.

Tap n’Shije është formati i dytë i TapQuiz, i cili sonte fillon rrugëtimin e saj, me shumë pyetje, qejf e shpërblime. TapQuiz është quizi më i ri dhe inovativ nga GjirafaVideo.

Arta Nitaj, moderatorja e famshme, është udhëheqëse e këtij quizi, i cili pritet të tërheqë shumë lojtarë.

Tap n’Shije ka 10 pyetje me nga 4 alternativa, të cilat ju do t’i përgjigjeni duke shtypur përgjigjën e saktë.

Sa më shpejt dhe saktë që përgjigjeni, ju do të jeni të listuar më lartë, dhe do të keni mundësinë për të fituar njërën nga këto shpërblime:

Vendi i parë: Mini shporet ISKRA
Vendi i dytë: Set kuzhine Concept
Vendi i tretë: Kolltuk me ajër

Që ju të luani këtë quiz duheni të regjistroheni duke u futur në faqen e GjirafaVideo, e pastaj në LIVE TV, ku ju do të shihni Tap n’Shije. Pasi që të klikoni, futuni tek “Hyr në Quiz” dhe nëse keni llogari, ju do të jeni gati për lojë. Nëse nuk keni llogari ju mund të kyçeni duke vendosur të dhënat apo përmes Facebook.

TapQuiz do të kthehet nesër, e enjte, me Tap n’Dije, quizi edukativ i udhëhequr nga Rifat Smani, aktor i dashur për publikun tonë. Edhe ky quiz do të zhvillohet çdo javë nga ora 19:00.

Mundësi të shumta ju presin në TapQuiz çdo të martë, mërkurë dhe enjte. e sonte këtë mundësi e keni me Tap n’Shije.

Regjistrimi vazhdon edhe gjatë hapjës së quizit, kshtu që mos humbisni kohë e regjistrohuni për këtë lojë mjaft interesante.

Për t’u regjistruar  klikoni KËTU.