LAJMI I FUNDIT:

Kthehet nga shëtitjet në natyrë, nga këmba i dalin krimbat (Foto, +16)

Kthehet nga shëtitjet në natyrë, nga këmba i dalin krimbat (Foto, +16)

Turistes së johur vetëm si Gu, pasi është kthyer në Shangai të Kinës nga shëtitjet në Kili dhe Amazonë, i kanë dalë nga këmba dy krimba të pazakontë.

E tëra që mbante mend 28-vjeçarja është se u pickua nga një insekt në madhësi të kikirikut, por nuk ka pasur ndonjë problem, transmeton Telegrafi.


Gjendja pas pickimit nga insekti

Me tu kthyer në shtëpi, asaj kanë nisur t’i kruhet këmba dhe të ndjente dhimbje, derisa i kanë dalë gjallesat misterioze.

Pas kontrollit te mjeku dhe pastrimit të plagës, ajo nuk ka ndonjë problem shëndetësor, por është shumë e shqetësuar.

Insektet misterioze që i dolën nga këmba

Ekspertët janë duke i shqyrtuar krijesat, që nuk janë parë kurrë më parë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Kjo grua e meriton çmimin Oscar, por aktrimi i shkoi huq - shikoni skenën e çuditshme në një supermarket Britani

Kjo grua e meriton çmimin Oscar, por aktrimi i shkoi huq - shikoni skenën e çuditshme në një supermarket Britani

Fun
Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Demi i madh po 'shëtiste' në Kroaci, shikoni si e larguan nga rruga

Fun
Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Banorët e një fshati në Angli në hall nga pulat – ankohen edhe në “nivele të larta të pushtetit”

Interesante
Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Mbi 16 milionë shikime - babai me fëmijët u përpoq të sabotonte një grua maratoniste

Fun
Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Testoni aftësitë tuaja matematikore: Cili numër fshihet pas shkronjës N?

Interesante
Gratë irlandeze paguajnë për të bërë seks me këtë burrë! (Foto)

Gratë irlandeze paguajnë për të bërë seks me këtë burrë! (Foto)

Kalo në kategori