LAJMI I FUNDIT:

Kjo është gjëja më e mençur të cilën mund ta vendosni në vaginën tuaj! (foto, video)

Kjo është gjëja më e mençur të cilën mund ta vendosni në vaginën tuaj! (foto, video)

Secila femër është e vetëdijshme se jeta di të bëhet e mundimshme gjatë “ditëve të këtilla”.

Vazhdimisht brengosen “të mos rrjedhë”, të mos lëvizet peceta, por edhe me tamponët situata nuk është edhe aq e sigurt.


Tani këtyre gjërave u ka ardhur fundi, transmeton Telegrafi.

“My. Flow” quhen tamponët të cilët do t’ju sinjalizojnë kur është koha t’i ndërroni.

Në të vërtetë ekziston sensori i cili është i lidhur me tamponin e zakonshëm. Dhe te ai sensor është i tërë marifeti…

Ai i paralajmëron aplikacionin e instaluar në telefonin tuaj që është koha që të shkohet deri në banjë.

my-flow

“Shumica e femrave nuk e hetojnë që u është krijuar njollë e madhe në pantallona, andaj na ka lindur ideja që damat t’i paralajmërojmë disi”, thotë “shpikësi”.

Aplikacioni gjithashtu mund të përcjellë menstruacionet tuaja, kur fillojnë, kur përfundojnë dhe të përcjellë ato ditë kur janë “më të vështirat”.

Aparati kushton 50 dollarë amerikanë, ndërkaq doza mujore e tamponëve të dizajnuar në mënyrë speciale 18 dollarë. /Telegrafi/

Në trend Shëndetësi

Më shumë
Si të mbijetojmë 85 e më shumë vite

Si të mbijetojmë 85 e më shumë vite

Kalo në kategori