LAJMI I FUNDIT:

Kimmich dhe Muller infektohen me COVID-19

Kimmich dhe Muller infektohen me COVID-19

Bayern Munich ka konfirmuar se Joshua Kimmich dhe Thomas Muller kanë dalë pozitivë në testimet për koronavirus.

Dyshja e Bavarezëve do të mungojnë për së paku dhjetë ditë dhe më pas do të bëhen testime të reja tek ta.

“Joshua Kimmich dhe Thomas Müller rezultuan pozitivë për virusin korona të shtunën”.

“Të dy lojtarët janë pa simptoma dhe janë mirë. Kimmich dhe Müller janë në izolim familjar”, thuhet në njoftimin e Bayernit.

Dyshja do të mungojnë në ndeshjen e Bayernit me Plzenin në Ligën e Kampionëve, dhe padyshim se janë mungesa të mëdha. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Zlatan Ibrahimovic i ka urryer katër lojtarë gjatë karrierës së tij, njëri prej tyre ishte te PSG

Zlatan Ibrahimovic i ka urryer katër lojtarë gjatë karrierës së tij, njëri prej tyre ishte te PSG

Ligue 1
Shuma e parave, ora dhe vendi i duelit: Joshua - Franklin, gjithçka gati për meçin spektakolar

Shuma e parave, ora dhe vendi i duelit: Joshua - Franklin, gjithçka gati për meçin spektakolar

Boks
Çmenduria e PSG-së për kontratën e Messit - një çek mbi tavolinë

Çmenduria e PSG-së për kontratën e Messit - një çek mbi tavolinë

Ligue 1
Boehly ka gati listën për largime në verë - së paku gjashtë lojtarë i thonë lamtumirë Stamford Bridges

Boehly ka gati listën për largime në verë - së paku gjashtë lojtarë i thonë lamtumirë Stamford Bridges

Premier League
Deklarata e Xhakës lidhur me udhëtimin në Serbi

Deklarata e Xhakës lidhur me udhëtimin në Serbi

Përfaqësueset
Anthony Joshua arrin peshë rekorde para duelit me Jermaine Franklin

Anthony Joshua arrin peshë rekorde para duelit me Jermaine Franklin

Boks
Kalo në kategori