LAJMI I FUNDIT:
Joshua Kimmich

Joshua Kimmich

187 Artikuj

Info

Kimich është futbollist gjerman që luan si mesfushor dhe mbrojtës. Ai ka lindur më 8 shkurt 1995. Në të kaluarën ka luajtur edhe për RB Leipzig.

Festival golash në “Allianz Arena”, Bayerni mposht ekipin e Bochumit

Festival golash në “Allianz Arena”, Bayerni mposht ekipin e Bochumit

Bundesliga
Kimmich lavdëron Xavin, nxitë përsëri thashetheme për një transferim te Barcelona

Kimmich lavdëron Xavin, nxitë përsëri thashetheme për një transferim te Barcelona

Bundesliga
Kimmich në shitje, alarmohen klubet e Ligës Premier

Kimmich në shitje, alarmohen klubet e Ligës Premier

Bundesliga
Kimmich shuan zërat për largim nga Bayerni: Kam edhe dy vite kontratë

Kimmich shuan zërat për largim nga Bayerni: Kam edhe dy vite kontratë

Bundesliga
Bayern Munich ia tregon Barcelonës statusin e Joshua Kimmich

Bayern Munich ia tregon Barcelonës statusin e Joshua Kimmich

La Liga
Joshua Kimmich i etur për të nënshkruar me Barcelonën këtë verë

Joshua Kimmich i etur për të nënshkruar me Barcelonën këtë verë

La Liga
Barcelona do të vazhdojë ndjekjen e Joshua Kimmich, duke llogaritur në faktorin kyç

Barcelona do të vazhdojë ndjekjen e Joshua Kimmich, duke llogaritur në faktorin kyç

La Liga
Man City synon katër transferimeve të mëdha gjatë verës, pavarësisht se mund t’i fitojë të gjithë trofetë këtë sezon

Man City synon katër transferimeve të mëdha gjatë verës, pavarësisht se mund t’i fitojë të gjithë trofetë këtë sezon

Premier League
Lewandowski nuk përmbahet, fton Kimmichin te Barcelona: Ia vlen të vish këtu

Lewandowski nuk përmbahet, fton Kimmichin te Barcelona: Ia vlen të vish këtu

La Liga
Liverpooli i bashkohet Barcelonës në garë për Joshua Kimmich

Liverpooli i bashkohet Barcelonës në garë për Joshua Kimmich

Bundesliga
Gavi mund të mbetet në stol sezonin e ardhshëm nëse Barcelona realizon planet e transferimeve të verës

Gavi mund të mbetet në stol sezonin e ardhshëm nëse Barcelona realizon planet e transferimeve të verës

La Liga
Kështu mund të duket Real Madridi në vitin 2024 pasi Modric dhe Kroos të largohen – formacioni është i frikshëm që do të vazhdojë dominimin

Kështu mund të duket Real Madridi në vitin 2024 pasi Modric dhe Kroos të largohen – formacioni është i frikshëm që do të vazhdojë dominimin

La Liga
Notat e lojtarëve, Bayern Munich 1-1 Man City: Kimmich e Grealish më të mirët

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 1-1 Man City: Kimmich e Grealish më të mirët

Liga e Kampionëve
Publikohet lista me 10 mesfushorët më të mirë defanzivë në botë

Publikohet lista me 10 mesfushorët më të mirë defanzivë në botë

Ndërkombëtare
Leverkuseni mposht Bayernin me rikthim

Leverkuseni mposht Bayernin me rikthim

Bundesliga
Notat e lojtarëve: Wolfsburg 2-4 Bayern, Coman më i vlerësuari

Notat e lojtarëve: Wolfsburg 2-4 Bayern, Coman më i vlerësuari

Bundesliga
Bayerni triumfon ndaj Wolfsburgut për të rimarrë kreun

Bayerni triumfon ndaj Wolfsburgut për të rimarrë kreun

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Bayern Munich 1-1 Eintracht Frankfurt: Kimmich dhe Kolo Muani më të mirët

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 1-1 Eintracht Frankfurt: Kimmich dhe Kolo Muani më të mirët

Bundesliga
Notat e lojtarëve: Bayern 1-1 Koln, vlerësim i lartë për Kimmich

Notat e lojtarëve: Bayern 1-1 Koln, vlerësim i lartë për Kimmich

Bundesliga
Bayerni i shpëton humbjes në çastet e fundit nga Kolni

Bayerni i shpëton humbjes në çastet e fundit nga Kolni

Bundesliga
Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Votat e të gjithëve që ishin në garë për Topin e Artë – Benzema gati trefish më shumë se Mane i dyti, CR7 zero vota

Ndërkombëtare
Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Sonte mbahet ceremonia për çmimin prestigjioz ‘Topi i Artë’, lista me 30 të nominuarit dhe favoriti kryesor për ta fituar atë

Ndërkombëtare
Kimmich dhe Muller infektohen me COVID-19

Kimmich dhe Muller infektohen me COVID-19

Bundesliga
Barcelona ka tre mesfushorë në listë për të zëvendësuar Busquetsin

Barcelona ka tre mesfushorë në listë për të zëvendësuar Busquetsin

La Liga