LAJMI I FUNDIT:

Kështu vallëzojnë pushuesit shqiptarë në njërin nga plazhet e Ulqinit! (Video)

Kështu vallëzojnë pushuesit shqiptarë në njërin nga plazhet e Ulqinit! (Video)

Pushuesit e shumtë, kryesisht shqiptarë, plazhet e Ulqinit, siç duken nuk janë duke i shfrytëzuar vetëm për tu larë dhe marrë rrezet e diellit.

Hillary Clinton, me rroba banje dhe me ferexhe (Foto)
Lexo po ashtu Hillary Clinton, me rroba banje dhe me ferexhe (Foto)

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, përcjell Telegrafi, së paku në bazë të përshkrimit, shihen se si vallëzojnë pushuesit shqiptarë atje.

Po sipas përshkrimit, bëhet fjalë për pamje të marra në plazhin Beach&Bar “Toni Grill”, në Ulqin. /Telegrafi/