Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka befasuar të gjithë me veprimin e tij të fundit.

Duke qenë se është i pasionuar pas tatuazheve dhe kishte afro 42, mbrojtësi i kombëtares spanjolle vetëm në shpinë mbante dhjetë prej tyre, por që asnjëherë nuk e ka treguar domethënien që kanë.

Megjithatë, mendohet që së fundmi kapiteni i Los Blancos ka mbuluar tatuazhet për shkak të një reklame.

Sergio Ramos (Foto: Twitter)

Ylli i Real Madrid këtë e bëri të ditur përmes një postimi që ka ndarë me fansat e tij në rrjetin social, Twitter, ku në fokus ka vënë shpinën e tij pa asnjë tatuazh, megjithëse nuk dihet akoma se për çfarë reklame është fjala.

Të gjitha lajmet nga Sergio Ramos Të gjitha lajmet nga Sergio Ramos

Në ndërkohë, Ramos është komentuar tejet shumë për ndeshjen e fundit të Realit, i cili barazoi rekordin me ish-mbrojtësin e Chelseat, John Terry, si mbrojtësi me më së shumti gola me kokë në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja tjetër e Realit në Ligën e Kampionëve është udhëtimi në Stamboll te Galatasaray më 22 tetor. /Telegrafi/