LAJMI I FUNDIT:

Kënaquni në vaskë? Edhe mirë bile, ndërsa ne e dimë pozicionin më të mirë!

Kënaquni në vaskë? Edhe mirë bile, ndërsa ne e dimë pozicionin më të mirë!

Tashmë e keni zakon të bëni dashuri në vende të zakonshme? Dhe a do të dëshironi të sillni pak më shumë kreativitet dhe imagjinatë në dhomën e gjumit?

Reklama

E po është koha që – të largoheni nga dhoma! – shkruan Cosmopolitan, përcjell Telegrafi.

Mirëpo, që seksi në vaskë të mos përfundojë në fatkeqësi, ju propozojmë një pozicion shumë efikas – i cili do t’ju ofrojë kënaqësi të vërtetë!

Uluni në vaskë duke lakuar gjunjët, ndërkaq partnerja juaj le t’ju kapë për këmbe dhe le t’ju ulet në krahë – me fytyrë të kthyer ndaj njeri-tjetrit.

Për ekuilibër të sigurt le të mbështet parakrahët në skaj të vaskës, kështu do t’i ofrojë edhe pozicion për ngritje dhe ulje.

Ky pozicion, theksojnë seksologët, është perfekt për pikën G të saj, sepse ajo ka kontrollin mbi ritmin dhe mund të lëvizë sipas dëshirës së saj! E po ju?

Ju lirisht merruni me sisët dhe klitorin e saj! /Telegrafi/


Në trend Stil

Më shumë
Një teknikë për orgazma të shumëfishta që pakkush e di: Gjithmonë do të dëshironi më shumë, më shumë, dhe më shumë...

Një teknikë për orgazma të shumëfishta që pakkush e di: Gjithmonë do të dëshironi më shumë, më shumë, dhe më shumë...

Intimitet dhe Pasion
Vendoseni kavanozin me oriz në dollap menjëherë: Pas vetëm disa ditësh do të kënaqeni me rezultatin

Vendoseni kavanozin me oriz në dollap menjëherë: Pas vetëm disa ditësh do të kënaqeni me rezultatin

Bëje vet
Vendoseni këtë në saksi dhe lulja nuk do të thahet kurrë: Një truk nga luleshitës me përvojë

Vendoseni këtë në saksi dhe lulja nuk do të thahet kurrë: Një truk nga luleshitës me përvojë

Lule
Është ky tipi më i keq i femrës që do ta takosh: Nxirre menjëherë nga jeta jote!

Është ky tipi më i keq i femrës që do ta takosh: Nxirre menjëherë nga jeta jote!

Këshilla Lifestyle
Preferencat e meshkujve për gjokset e femrave tregojnë shumë për personalitetin e tyre

Preferencat e meshkujve për gjokset e femrave tregojnë shumë për personalitetin e tyre

Lifestyle
Pompat spartane: Vetëm një i zëvendëson madje 10 të zakonshme (Video)

Pompat spartane: Vetëm një i zëvendëson madje 10 të zakonshme (Video)

Ndërtim i muskujve
Kalo në kategori