LAJMI I FUNDIT:

Jesus i lumtur me kualifikimin

Jesus i lumtur me kualifikimin

Mbrojtësi i Romës, Juan Jesus ka qenë ndër më të mirët në mbrojtjen e Romës.

Reklama

Braziliani ndali shumë aksione të Sampdorias në fitoren e thellë të Romës 4-0.

Pas kësaj fitore Roma është kualifikuar për në çerekfinale ku do të përballet me Cesenën.

“Ne po punojmë shumë dhe falë punës së madhe po arrihen edhe rezultatet e dëshiruara”.

“Jemi të lumtur me kualifikimin dhe duhet të vazhdojmë kështu”, deklaroi Jesus.

“Tani duhet ta harrojmë këtë ndeshje dhe të mendojmë për Cagliarin në kampionat pasi na duhen tri pikë të reja”, përfundoi braziliani. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
La Liga më në fund miraton planin e qëndrueshmërisë, Barcelona tani ka drejt rinovimesh dhe transferimesh

La Liga më në fund miraton planin e qëndrueshmërisë, Barcelona tani ka drejt rinovimesh dhe transferimesh

La Liga
‘Largohem me shije të hidhur’ – Di Maria konfirmon mosvazhdimin e kontratës me Juventusin

‘Largohem me shije të hidhur’ – Di Maria konfirmon mosvazhdimin e kontratës me Juventusin

Serie A
Shkarkimi i Maldinit ndryshon objektivat e transferimeve të Milanit

Shkarkimi i Maldinit ndryshon objektivat e transferimeve të Milanit

Serie A
“Një ditë shumë e vështirë për mua, ndjenjë trishtimi tek të gjithë”, Florentino Perez me super fjalim në lamtumirën e Benzemas

“Një ditë shumë e vështirë për mua, ndjenjë trishtimi tek të gjithë”, Florentino Perez me super fjalim në lamtumirën e Benzemas

La Liga
Yjet e Milanit janë tërbuar pas shkarkimit të Maldinit ndaj drejtuesit

Yjet e Milanit janë tërbuar pas shkarkimit të Maldinit ndaj drejtuesit

Serie A
Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

Real Madridi e ka gjetur zëvendësuesin e Benzemas ndërsa punojnë në marrëveshjen sensacionale

La Liga
Kalo në kategori