Besa nuk po arrin asesi të këndellet , derisa u mposht 2-0 në javën e 16-të të Superligës së Kosovës nga Llapi.

Trajneri Jerome Klien ka thënë se skuadra e tij është e lodhur, pasi çdo tre ditë zhvillojnë ndeshje.

“Kemi pranuar dy gola herët dhe e patëm të vështirë për t’u kthyer në lojë”, ka thënë trajneri i Besës pas ndeshjes për “ArtSport”.

Llapi kthehet te fitorja, mposht Besën Llapi kthehet te fitorja, mposht Besën

“Jemi të lodhur për shkak të ndeshjeve shumë të ngjeshura në çdo të tretën ditë”.

“Është një orar i vështirë për ne, mirëpo ne do mundohemi që të ndryshojmë gjërat për të mirë në ndeshjet e radhës”, përfundoi Klein. /Telegrafi/