LAJMI I FUNDIT:

Ishte pajisja e fortë apo municioni i dobët i rusëve – telefoni i ushtarit ukrainas pësoi vetëm gërvishtje pas goditjes

Ishte pajisja e fortë apo municioni i dobët i rusëve – telefoni i ushtarit ukrainas pësoi vetëm gërvishtje pas goditjes

Një video interesante e publikuar së fundmi në Twitter, tregon se si telefoni i një ushtari të lënduar ukrainas me sa duket i qëlluar, kishte pësuar vetëm ca gërvishtje të vogla.

Reklama

Postimi i bërë nga një llogari në Twitter ngriti pyetjen nëse telefoni ishte i fortë apo ishte municioni i rusëve i dobët që e kishte goditur, transmeton Telegrafi.

Videoja nis me ushtarin ukrainas që e demonstron dëmin e telefonit përmes incizimit, i cili ishte një telefon i mençur Samsung.

Telefoni kishte pësuar vetëm disa gërvishtje derisa në pjesën mbrapa ishte i paprekur.


Në trend Botë

Më shumë
Pamje dramatike, dhjetëra ushtarë ukrainas ia mësyjnë llogoreve të rusëve

Pamje dramatike, dhjetëra ushtarë ukrainas ia mësyjnë llogoreve të rusëve

Evropa
Rubin: Serbia është i vetmi vend në Ballkan ku mediat ruse ‘RT’ dhe ‘Sputnik’ transmetojnë ende

Rubin: Serbia është i vetmi vend në Ballkan ku mediat ruse ‘RT’ dhe ‘Sputnik’ transmetojnë ende

Botë
Dhjetëra ushtarë rusë braktisin pozicionet e tyre në vijën e frontit, sipas pamjeve që po shpërndahen në rrjet

Dhjetëra ushtarë rusë braktisin pozicionet e tyre në vijën e frontit, sipas pamjeve që po shpërndahen në rrjet

Evropa
Momenti kur ukrainasit hedhin në erë tankun rus

Momenti kur ukrainasit hedhin në erë tankun rus

Evropa
Çiklisti ukrainas vazhdon rrugën sikur nuk po ndodh asgjë në momentin që rusët shkrepin një raketë

Çiklisti ukrainas vazhdon rrugën sikur nuk po ndodh asgjë në momentin që rusët shkrepin një raketë

Evropa
Ish-gjenerali amerikan: Putin më parë përdor armë bërthamore sesa humb luftën në Ukrainë

Ish-gjenerali amerikan: Putin më parë përdor armë bërthamore sesa humb luftën në Ukrainë

Evropa
Kalo në kategori