LAJMI I FUNDIT:

Ish-at zbulojnë përvojat e dobëta seksuale me gjashtë yjet botërore (Foto)

Ish-at zbulojnë përvojat e dobëta seksuale me gjashtë yjet botërore (Foto)

Miliona femra dhe meshkuj ëndërrojnë t’i kenë në shtrat yjet botërore. 

Reklama

Por, disa prej të dashurave apo të dashurit e VIP-ave kanë pasur përvoja të hidhura me Hugh Hefnerin, Paris Hilton, Colin Farell,…

Ata/ato rrëfejnë se si nuk janë kënaqur me marrëdhëniet seksuale që kanë pasur edhe pse kishin ëndërruar me një të tillë.

Disa prej tyre madje, kanë preferuar të buzëqeshin teksa bënin seks.

Hugh Hefner

“Ai kurrë nuk arriti të më përmbush në shtrat”, tha Crystal Harris në një intervistë me Howard Stern.

Paris Hilton

“Ajo bënte seks pasi konsumonte drogë dhe alkool. Kjo e bënte të zbehtë seksin me të”, tha ish-anëtari i bendit “Backstreet Boys”, Nick Carter.

Colin Farrell

“Ai ishte i dobët në seks si Miki Mouse. Për këtë arsye i ikin të dashurat”, tha një ndër të dashurat e aktorit, Alicja Bachleda.

Katy Perry

“Gjatë seksit me Katyn kam menduar për shumë femra të tjera. Ajo dukej se nuk ishte e interesuar për seks”, tha Russell Brand.

Bradley Cooper

“Ishte shumë i mërzitshëm dhe më shumë buzëqeshte në shtrat sepse mendonte se në këtë formë më romantik”, tha Lawrance.

Taylor Swift

“Taylor vetëm pëlqen të puthet, por rrallë të bëjë seks. Ajo është e mërzitshme dhe kjo është arsyeja pse mbetet shpesh single”, tha Calvin Harris. /Telegrafi/