LAJMI I FUNDIT:

Imazhi ngacmues tregon SUV-in elektrik EQS 680 të Mercedes-Maybach përpara debutimit

Imazhi ngacmues tregon SUV-in elektrik EQS 680 të Mercedes-Maybach përpara debutimit

SUV i ri Mercedes-Maybach EQS 680 do të debutojë muajin e ardhshëm.

Reklama

Prodhuesi i automjeteve publikoi një imazh të vetëm ngacmues që nuk duket se zbulon shumë për modelin në ardhje, transmeton Telegrafi.

Dizajni nuk është shumë mister, por detajet – brenda dhe jashtë – dhe do të mësojmë gjithçka rreth SUV-it të ri luksoz elektrik muajin e ardhshëm në prezantimin zyrtar më 17 prill në Kinë.

SUV-i elektrik në imazhin ngacmues duket i gjerë dhe madhështor i mbuluar me një çarçaf të hollë. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Porsche do të shfaqë “veturën sportive të së ardhmes” më 8 qershor

Porsche do të shfaqë “veturën sportive të së ardhmes” më 8 qershor

Auto
Pamje që tregojnë pasojat kur pronari la një palë syze

Pamje që tregojnë pasojat kur pronari la një palë syze "të ekspozuara ndaj diellit" në një makinë në Angli

Auto
Honda prezanton aeroplanin HondaJet Elite II me një kabinë luksoze dhe një sistem automatik uljeje

Honda prezanton aeroplanin HondaJet Elite II me një kabinë luksoze dhe një sistem automatik uljeje

Auto
Gati 40 adoleshentë sulmojnë tre marinsa amerikanë në Kaliforni

Gati 40 adoleshentë sulmojnë tre marinsa amerikanë në Kaliforni

Amerika
Lansimi i Tesla Roadster shtyhet të paktën deri në fund të vitit 2024

Lansimi i Tesla Roadster shtyhet të paktën deri në fund të vitit 2024

Auto
Anglezja gjen një shënim në veturë - fqinjëve nuk u pëlqen mënyra se si ajo e parkon veturën e saj

Anglezja gjen një shënim në veturë - fqinjëve nuk u pëlqen mënyra se si ajo e parkon veturën e saj

Auto
Kalo në kategori