LAJMI I FUNDIT:

Hodgson pason Ranierin te Leicesteri?

Hodgson pason Ranierin te Leicesteri?

Leicteser City ditë më parë shkarkoi trajnerin Claudio Ranieri.

Reklama

Tashmë ‘Dhelprat’ kanë dalë në “gjueti” për të gjetur pasuesin e italianit që i bëri kampion sezonin kaluar në Ligën Premier.

Raportohet se si alternativa kryesore e skuadrës angleze është Roy Hodgson, transmeton Telegrafi.

Madje thuhet se kampioni ka zhvilluar bisedimet e para me ish-menaxherin e Anglisë dhe Liverpoolit.

Pronarët tajlandezë të “The Foxes” janë të interesuar për të sjellë një njeri me përvojë në krye të ekipit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kështu do të duket Real Madridi pa Benzeman, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa Benzeman, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Portierit Aro Muric i dyfishohet vlera në treg në dy muajt e fundit të sezonit me Burnley

Portierit Aro Muric i dyfishohet vlera në treg në dy muajt e fundit të sezonit me Burnley

Premier League
E konfirmuar, Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain

E konfirmuar, Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain

Ligue 1
Klinsmann identifikon tre lojtarë kyç të Interit dhe pikën e dobët të Man Cityt

Klinsmann identifikon tre lojtarë kyç të Interit dhe pikën e dobët të Man Cityt

Liga e Kampionëve
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Serie A
Kalo në kategori