LAJMI I FUNDIT:

Helikopteri ushtarak bën ulje emergjente në qendër të kryeqytetit rumun, kalimtarët e rastit filmuan momentin

Helikopteri ushtarak bën ulje emergjente në qendër të kryeqytetit rumun, kalimtarët e rastit filmuan momentin

Helikopteri ushtarak “Black Hawk” ka bërë ulje emergjente në rrugët e Bukureshtit, duke shkaktuar kaos në trafik.

Reklama

Helikopteri ishte pjesë e stërvitjeve me rastin e ditës së aviacionit rumun, që do të mbahet më 20 korrik, transmeton Telegrafi.

Pamjet amatore të dëshmitarëve kanë kapur këtë moment, ku shihet helikopteri që humb kontrollin dhe fillon të fluturojë çdo herë e më ulët – derisa piloti u detyrua ta zbret helikopterin në sheshin e kryeqytetit rumun.

Më pas filluan shumë dëshmitarë të publikojnë pamje nga kënde të ndryshme e helikopteri që zbriti në mes të rrugës, ishte pjesë e flotës së dhjetëra helikopterëve tjerë që po fluturonin mbi Bukuresht. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Turqia zgjedh mes Erdoganit dhe Kilicdaroglut - gjithçka që duhet të dini për zgjedhjet presidenciale

Turqia zgjedh mes Erdoganit dhe Kilicdaroglut - gjithçka që duhet të dini për zgjedhjet presidenciale

Turqia
Momenti kur ushtari rus i dorëzohet forcave të Ukrainës

Momenti kur ushtari rus i dorëzohet forcave të Ukrainës

Evropa
Detektuan nga një distancë praninë ushtarëve rusë pranë Bakhmutit, ushtria e Ukrainës vihet menjëherë në veprim

Detektuan nga një distancë praninë ushtarëve rusë pranë Bakhmutit, ushtria e Ukrainës vihet menjëherë në veprim

Evropa
Drama elektorale në Turqi: Ogan me Erdoganin, partia që e mbështeti atë i jep përkrahje Kilicdaroglut

Drama elektorale në Turqi: Ogan me Erdoganin, partia që e mbështeti atë i jep përkrahje Kilicdaroglut

Turqia
Trupat ukrainase luftojnë me ushtarët rusë në Bakhmut për kontrollin e qytetit

Trupat ukrainase luftojnë me ushtarët rusë në Bakhmut për kontrollin e qytetit

Evropa
Ukraina thotë se Rusia ka ngadalësuar sulmet në Bakhmut

Ukraina thotë se Rusia ka ngadalësuar sulmet në Bakhmut

Evropa
Kalo në kategori