LAJMI I FUNDIT:

Halloween po afron, dhjetë shtëpitë e dekoruara më së miri për natën e frikshme (Foto)

Halloween po afron, dhjetë shtëpitë e dekoruara më së miri për natën e frikshme (Foto)

Gjatë javës që vjen, shumë njerëz të maskuar do trokasin nëpër dyer dhe të sfidojnë pronarët nëse duan t’ju mbushin qeset me sheqerka, apo do t’ju pësojë ndonjë lojë e pakëndshme.

Për ta pritur sa më mirë Halloweenin, disa pronarë kanë bërë të pamundurën, që oborret e tyre të jenë sa më të frikshme për 31 tetor, transmeton Telegrafi.

Bored Panda i ka përmbledhur dhjetë prej këtyre ‘shtëpive të pushtuara nga fantazmat’ që janë dekoruara më së bukuri për natën e frikshme.

Derisa në oborrin e një shtëpie duket sikur ka rënë një pjatë fluturuese dhe jashtëtokësorët kanë vdekur, në një tjetër është një kungull mizor që e e ka mbytur tjetrin me pajisjen për prerjen e barit.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej këtyre shtëpive, derisa po afron kjo festë, ku të gjithë improvizojnë kostume që të dalin sa më shumë prej vetes. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja hapi konkurs për të dashur të ri, 5000 oferta i ka refuzuar deri më tani - tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Britanikja hapi konkurs për të dashur të ri, 5000 oferta i ka refuzuar deri më tani - tregon se çfarë kërkon nga një mashkull

Fun
Fermeri në Angli gjen orën e tij Rolex, 50 vjet pasi ishte ngrënë nga një lopë

Fermeri në Angli gjen orën e tij Rolex, 50 vjet pasi ishte ngrënë nga një lopë

Interesante
Kamarieres i lanë një bakshish shumë të vogël - amerikania nuk po mund të kuptojë se pse u shpërblye kaq pak

Kamarieres i lanë një bakshish shumë të vogël - amerikania nuk po mund të kuptojë se pse u shpërblye kaq pak

Fun
Ariu kishte vendosur të ndiqte drerin – biologu që kapi pamjet tregon se çfarë ndodhi në fund

Ariu kishte vendosur të ndiqte drerin – biologu që kapi pamjet tregon se çfarë ndodhi në fund

Interesante
Momenti kur një anije gjigante përplaset për një varkë të vogël - pavarësisht britmave të peshkatarëve në Kanalin Anglez

Momenti kur një anije gjigante përplaset për një varkë të vogël - pavarësisht britmave të peshkatarëve në Kanalin Anglez

Fun
Ariu në Kaliforni fajësohet për pesë vjedhje në dy orë

Ariu në Kaliforni fajësohet për pesë vjedhje në dy orë

Fun
Kalo në kategori