LAJMI I FUNDIT:

Gruaja nuk po iu besonte syve kur pa se akullorja kishte marrë formën e personazhit Shrek

Gruaja nuk po iu besonte syve kur pa se akullorja kishte marrë formën e personazhit Shrek

Një grua nuk iu besonte syve kur hapi një kuti me akullore që e kishte lënë në frigorifer.

Reklama

Kjo pasi akullorja kishte marrë formën e personazhit të famshëm të animuar, Shrek. Me këtë rast, Maxine Chan e ndau imazhin në rrjetin social Facebook, dhe shumica u pajtuan me të, transmeton Telegrafi.

Forma e akullore kishte një ngjashmëri të çuditshme me përbindëshin Shrek, me paraqitjen e syve, vrimave të hundës si dhe gojën e hapur.

Aty gjithashtu dukeshin veshët karakteristikë të Shrekut. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Peshkaqeni tmerron turistët britanikë në Afrikën e Jugut, u vërsulet në barkë – tregon dhëmbët e mprehtë

Interesante
Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Në një televizion britanik, e ftuara shkoi lakuriq në emision – dhe kishte një arsye për këtë

Interesante
Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Ushtari ukrainas befason të birin në ditën kur po festonte ditëlindjen

Interesante
Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Deshi ta prekë dhe të bëjë selfie, turistja për pak sa nuk e pëson nga bizoni në parkun Yellowstone

Interesante
Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Interesante
Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Fun
Kalo në kategori