LAJMI I FUNDIT:

Gruaja nga Karolina e Veriut fiton xhekpotin e dytë të lotarisë me gjashtë shifra

Gruaja nga Karolina e Veriut fiton xhekpotin e dytë të lotarisë me gjashtë shifra

Një grua nga Karolina e Jugut e ka fituar një çmim prej 100 mijë dollarëve nga një biletë gërvishtëse lotarie.

Reklama

Kjo është hera e dytë që ajo e fiton një çmim gjashtë-shifror brenda 3 viteve, kur atëherë kishte fituar 150 mijë dollarë.

Nga North Carolina Education Lottery deklaruan se Teressa Williams nga Forest City kishte vizituar Prisha Mart në seksionin rrugor U.S. 74A të Forest City dhe kishte blerë një biletë gërvishtëse me vlerë prej 20 dollarëve, shkruan UPI, përcjell Telegrafi.

Williams më parë kishte vizituar zyrat e lotarisë për të tërhequr çmimin me vlerë prej 150 mijë dollarëve nga një biletë Holiday Luck X50 në nëntorin e vitit 2020.

Teressa tutje nuk zbuloi nëse ajo kishte ndonjë plan të menjëhershëm se ku do t’i shpenzojë ajo paratë e fituara së fundmi. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Edhe lepuri “çartet” kur “kallet” për seks (Video)

Fun
Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Fitoi çmimin prej 50 dollarësh – paratë i përdori për të blerë një biletë që i solli xhekpotin prej 4 milionë dollarësh

Interesante
Kalo në kategori