LAJMI I FUNDIT:

Gruaja amerikane trembet ndërsa muret nisin të ‘rrjedhin gjak’ – me disa të bindur se është fantazma

Gruaja amerikane trembet ndërsa muret nisin të ‘rrjedhin gjak’ – me disa të bindur se është fantazma

Një grua mbeti e frikësuar pasi zbuloi se nga muret e saj të banjës po rrjedh një lëng i kuq i çuditshëm për të cilin njerëzit në internet janë të bindur se duhet të jetë “gjak” – me disa që thonë se duhet të jetë vepër e fantazmave.

Lexy Chidester, 30 vjeç, vuri re fillimisht lëngun që rridhte poshtë murit të saj kur u shfaq pranë kabinetit të saj të banjës dhe zvarritej mbi prizat aty pranë.

Dhe ndërsa ajo fillimisht e hodhi poshtë gjetjen e çuditshme si një njollë të bërë nga vëllai i saj “i rrëmujshëm”, gruaja u bë më e shqetësuar të nesërmen kur shenja e kuqe u dyfishua në madhësi – duke e bërë murin të dukej sikur po rrjedh gjak, shkruan Mirror, transmeton Telegrafi.

E habitur nga ajo që po shihte, Lexy hyri në llogarinë e saj në Instagram dhe ndau një video të murit të saj e cila që atëherë është parë mbi 6.2 milionë herë – me komentuesit që i thanë asaj se është “koha për të lëvizur” pasi shtëpia e saj duhet të jetë e “pushtuar”.

Një person tha: “Koha për të lëvizur.”

Ndërsa një tjetër shtoi: “Duhet të largoheni, Satani po vjen për ju”.

Dhe pasi postoi klipin viral, Lexy e bëri misionin e saj të zbulonte saktësisht se çfarë po ndodhte me banjën e saj, dhe madje porositi një çantë testimi të mykut në shtëpi për t’u siguruar që lëngu i kuq nuk ishte një shqetësim shëndetësor. /Telegrafi/