LAJMI I FUNDIT:

Goditet nga një plumb qorr një person në Deçan

Goditet nga një plumb qorr një person në Deçan

Gjatë kohës që ishte duke qëndruar në oborrin e shtëpisë së tij, një person në Deçan është goditur nga një plumb qorr.

Reklama

Sipas policisë viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore si pasoj e kësaj ka pranuar edhe trajtim mjekësorë.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një predhë. Rasti është duke u hetuar.

“Viktima mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor, pasi që në oborrin e tij kishte pësuar lëndime të lehta trupor nga një predhë e fishekut bredhacak (qorr). Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një predhë. Rasti është duke u hetuar”, njofton policia./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Komandanti i KFOR-it, gjenerali Ristuccia: Po të mos ndërhynim në veri, tani do të mbanim zi për të vdekurit

Komandanti i KFOR-it, gjenerali Ristuccia: Po të mos ndërhynim në veri, tani do të mbanim zi për të vdekurit

Lajme
Kurti tregon bisedën me Erdoganin: I shpreha shqetësimin për dhunën e milicisë serbe kundër Policisë, KFOR-it dhe mediave

Kurti tregon bisedën me Erdoganin: I shpreha shqetësimin për dhunën e milicisë serbe kundër Policisë, KFOR-it dhe mediave

Lajme
Sveçla: Njëri nga serbët e arrestuar kishte luftuar në Koshare, u dekorua nga Millosheviqi

Sveçla: Njëri nga serbët e arrestuar kishte luftuar në Koshare, u dekorua nga Millosheviqi

Lajme
Kirby: Kurti duhet të sigurohet që kryetarët e zgjedhur t’i kryejnë detyrat nga lokacionet alternative

Kirby: Kurti duhet të sigurohet që kryetarët e zgjedhur t’i kryejnë detyrat nga lokacionet alternative

Politikë
Bugajski: Pajtohem me Kurtin, deklarata e Blinken ka qenë naive, SHBA-ja do të duhej të aplikonte masa ndaj Serbisë

Bugajski: Pajtohem me Kurtin, deklarata e Blinken ka qenë naive, SHBA-ja do të duhej të aplikonte masa ndaj Serbisë

Politikë
Serbët lokalë obligohen të protestojnë në Zveçan

Serbët lokalë obligohen të protestojnë në Zveçan

Lajme
Kalo në kategori