Një lojtar golfi ka bërë një gjuajtje topi, e cila për pak ka mundur të jetë “më e keqja e karrierës së tij”.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, lojtari i golfit Tyler Duncan, 29 vjeç, ishte duke luajtur sportin e tij gjatë një turneu në Dallas të premten.

Dhe siç mund të shihet edhe në disa pamje të publikuara, ka qenë gjuajtja e tij ajo që ka bërë që topi të bie pikërisht mbi kokën e gruas së tij.

Lidhur me këtë, ai ka shkruar: ‘Burra – mos e provoni këtë në shtëpi!’. /Telegrafi/