0Shares

Hardhucat më të mëdha në botë jetojnë në një ishull indonezian dhe janë ndër zvarranikët më të rrezikshëm.

Të njohur si dragon Komodo janë të gjendje të hanë çdo gjë që iu zë rrugën, mirëpo një zbulim i ri ka lënë edhe ekspertët të habitur.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)