LAJMI I FUNDIT:

Gazetarja ‘shkrihet’ së qeshuri kur i ftuari nuk po mund të hiqte filterin gjatë bisedës

Gazetarja ‘shkrihet’ së qeshuri kur i ftuari nuk po mund të hiqte filterin gjatë bisedës

Një prezantuese televizive ka shpërthyer në të qeshura pasi i ftuari i tij u shfaq me një filtër të aplikacionit Zoom që ishte një kapele e vogël pice derisa po përpiqej të gjente sfondin e duhur.

Reklama

Alice Monfries, nga 9News Adelaide, nuk mund të ndalonte së qeshuri pasi i intervistuari i saj përjetoi disa vështirësi teknike gjatë një segmenti të martën, transmeton Telegrafi.

Mark Borlace, nga Shoqata Mbretërore e Automobilave, zgjodhi aksidentalisht një filtër që e bënte të dukej sikur kishte një kapele të vogël në kokë në formë pice.

Ai ishte përpjekur të zgjidhte një filtër që thjesht do të turbullonte sfondin, por në vend të kësaj zgjodhi një foto të një vajze që lante një makinë dhe më pas një burrë që po zhytej me një breshkë.

“Efektet e studios.. Si mund t’i rikthehem efektit të turbullimit, filtrave të studios”, thotë nën zë derisa Monfries vëren gabimet teknike dhe menjëherë fillon të qeshë.

Prezantuesja shihet duke mbuluar gojën me dorë në përpjekje për të përmbajtur të qeshurën para se të fshijë lotët nga e qeshura.

“Po do të dal dhe do të kthehem menjëherë”, thotë Borlace pasi vuri re kapelën.

“Mirë, mrekullueshëm”, ia kthen gazetarja derisa përpiqet ta merr veten nga e qeshura. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Një krijesë misterioze kapet nga kamera në ujërat e Karolinës së Jugut

Një krijesë misterioze kapet nga kamera në ujërat e Karolinës së Jugut

Interesante
Kalo në kategori