0Shares

Është zhvilluar një garë e pazakontë, ndërmjet tri modeleve nga prodhuesi japonez Lexus.

Modelet RC F dhe GS F, kanë ngjashmëri më të mëdha ngaqë janë nga e njëjta linjë e prodhimit, por LC 500 dallon më shumë prej tyre, transmeton Telegrafi.

Ky i fundit është rivali i Mercedes-AMG, derisa dy veturat e para janë krijuar që të konkurrojnë me BMW M2 dhe M4.

Më poshtë mund të shihni garën mes tyre, si dhe veçantitë e veturave me dallime të mëdha, që kanë edhe shumë të përbashkëta, siç është niveli i lartë i luksit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)