Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, ka nisur pushimet prej disa ditësh së bashku me partnerin e saj, Adis Patushin.

Dhe si destinacion të këtij pushimi ka zgjedhur një nga resortet luksoze në shtetin turk, gjegjësisht në Antalya.

Ndërkohë që po argëtohet në masë të madhe bashkë me të dashurin, ajo nuk ka munguar me disa poza atraktive.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta ka publikuar disa imazhe me rrobdeshambër, gjersa shfaqet tërësisht pa grim.

Fifi i drejtohet të dashurit: Më fal që nuk jam ruajtur vetëm për ty Fifi i drejtohet të dashurit: Më fal që nuk jam ruajtur vetëm për ty

Një fotografi nga pushimet nuk e ka anashkaluar edhe partneri i saj, i cili po ashtu tashmë është bërë një fytyrë publike falë artistes nga Ferizaj.

Foto: Screenshot/Instagram

Të njëjtit këtë kohë janë komentuar në masë të madhe, për shkak të një shkrimi që Fifi ia dedikoi Adisit.

Fraza e këngëtares ‘Më fal që nuk e kam ruajtur veten vetëm për ty’ ngjalli shumë reagime, ndonëse u konsiderua si ofendim për vajzat. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Adis Patushi (@adispatushi)