LAJMI I FUNDIT:

Festo shëndetshëm me pulë të freskët pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj

Festo shëndetshëm me pulë të freskët pa hormone dhe pa antibiotik nga Perutnina Ptuj

Nata më e gjatë e vitit, ajo e vitit të ri, po afron dhe me këtë rast në tryezën tonë familjare do të kemi një sërë produktesh që do t’i konsumojmë. Mirëpo, e rëndësishme në fund është që të ruajmë shëndetin.

Darkat familjare të fundvitit janë simbol i harmonisë dhe momenteve të bukura familjare. Ato përmbushen me plot shije nga përgatitjet që i keni në tavolinë.

Por, në tryezën tuaj nuk bën të mungojë pula e freskët nga Perutnina Ptuj.

Mishi i freskët i pulës dhe pula e freskët me origjinë 100% sllovene vjen me furnizim të rregullt në Kosovë.

Pula e freskët nga Perutnina Ptuj është e certifikuar nga DNV Adriatica si produkt Pa Hormone dhe Pa Antibiotik.

Pra, Pula e Freskët nga linja Natur e Perutnina Ptuj përveç është është e pa rezistueshme, është E SHËNDETSHME!

Benefitet kryesore të Pulës së freskët nga Perutnina Ptuj:

Pa hormone

Pa antibiotik

Mbarështuar në mënyrë natyrale

E freskët, nga ferma në tryezën tuaj

100% me origjinë sllovene

Pulën e freskët nga Perutnina Ptuj mund ta gjeni në rrjetet e marketeve!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Udhëtim falas çdo 15 minuta me autobus, nga rrethi i flamurit deri në Prishtina Mall dhe anasjelltas

Udhëtim falas çdo 15 minuta me autobus, nga rrethi i flamurit deri në Prishtina Mall dhe anasjelltas

Ekonomi
Qeveria miraton Projektligjin për tatimet, ministri Murati tregon se kush do të përfitojë nga falja e tatimit për vitin 2023

Qeveria miraton Projektligjin për tatimet, ministri Murati tregon se kush do të përfitojë nga falja e tatimit për vitin 2023

Ekonomi
Këto janë lagjet që pritet të futen në sistem të ngrohtores, Osmani tregon për shtrirjen e rrjetit të Termokosit në Prishtinë

Këto janë lagjet që pritet të futen në sistem të ngrohtores, Osmani tregon për shtrirjen e rrjetit të Termokosit në Prishtinë

Kosmonte Foods
Rryma nga sot shtrenjtohet për 15 për qind

Rryma nga sot shtrenjtohet për 15 për qind

Ekonomi
Tahiri i AAK-së: Sistemi i pagave në katrahurë

Tahiri i AAK-së: Sistemi i pagave në katrahurë

Ekonomi
Punimet për siguri të sistemit, KEDS tregon vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës të shtunën

Punimet për siguri të sistemit, KEDS tregon vendet ku do të ketë ndërprerje të rrymës të shtunën

Ekonomi
Kalo në kategori