0Shares

Gjatë festimit të ditëlindjes në një familje të Argjentinës, gjërat nuk kanë shkuar si duhet dhe ajo që do duhej të ishte më e lumtura e pësoi shumë keq.

Derisa qëndronte para tortës me fishekzjarrë, mbi 11-vjeçaren janë hedhur shirita gome, të cilat janë ndezur papritmas, transmeton Telegrafi.

Vetëm pasi përfunduan këngën e ditëlindjes, ata nisën të bërtasin kur flokët e saj nisën të digjeshin.

Nuk bëhet e ditur, se çfarë shkalle të djegies ka pësuar dhe nëse ka ndonjë pasojë shtesë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)