LAJMI I FUNDIT:

Festë e madhe në Ciao Berto me zbritje të mëdha!

Festë e madhe në Ciao Berto me zbritje të mëdha!

Festojmë 26 vite bashkë me shumë produkte, shumë dhurata, shumë zbritje e shumë festë!

Për 26 vjetorin tonë, po festojmë me të gjithë ju me -50% ZBRITJE në mobilje kuzhina, dyer cilësore e moderne për t’i shtuar dashni e festë hapësirave tuaja.

Në vazhdën e atmosferës festive, Ciao Berto, sjellë për të gjithë klientët brendin e njohur të dyshekëve special Magniflex me -26% zbritje dhe produktet e teknologjisë së gatimit Franke me -20% zbritje. Brende të njohura në 99 shtete të botës, tani enkas vetëm për ju edhe në Kosovë.

Ejani në Showroom-in tonë në Prishtinë dhe Vushtrri për të parë nga afër produktet bashkëkohore dhe dizajnet italiane.

Zbritja vlenë me 9, 10 dhe 12 dhjetor!

Ciao Berto, ne prodhojmë lumturi e festë!

Artikull i sponzorizuar