LAJMI I FUNDIT:

Fëmija i vendos një tigan në kokë babait, pastaj e godet me shkop – pamjet bëhen virale në rrjete sociale

Fëmija i vendos një tigan në kokë babait, pastaj e godet me shkop – pamjet bëhen virale në rrjete sociale

Fëmijët – ata janë më të lezetshëm kur janë të vegjël.

Reklama

Të paktën kështu thonë gjyshërit, që duan të kalojnë shumicën e kohës me ta.

Por, kur ligësia kombinohet me kreativitetin, ju merrni një personazh që është në gjendje të pushtojë të gjithë TikTok.

Kështu djali nga videoja që përzgjodhëm për ju vendosi ta zgjojë babin e tij në një mënyrë të pazakontë.

Ai vuri një tigan në kokë dhe më pas e goditi me një shkop.

Burri u hodh si i përvëluar dhe fëmija iku.

Ajo që është më interesante për ne në video është se të gjithë aksionin e ka incizuar gruaja e tij.

@krysandkareem #couplecomedy #family #fyp ♬ Funny Laugh no no no – Sound Effect