LAJMI I FUNDIT:

Fëmija me sindromën Down këndon Whitney Houston, bën për vete të gjithë (Video)

Fëmija me sindromën Down këndon Whitney Houston, bën për vete të gjithë (Video)

Ylli i ri i Prosper, qytet në Texas, quhet Dane Miller. Ai është vetëm nëntë vjeç dhe po emocionon mbarë botën me një filmim ku tregon pasionin e tij për muzikën dhe për Whitney Houston.

Reklama

Djali i cili ka sindromën Down, është filmuar nga tezja e tij gjatë një udhëtimi me makinë teksa këndon ‘I Have Nothing’, kolona muzikore e filmit ‘The Bodyguard’, në të cilën këngëtarja nga New Jersey interpreton në krah të aktorit Kevin Costner.

Përballë energjisë së Dane, rrjeti është çmendur dhe në pak orë videoja ka kaluar 18 milionë shikime dhe 21 mijë komente. Një numër rekord që sigurisht familja Miller nuk e priste.

Ndoshta në të ardhmen i riu yll në web, do të ketë një karrierë si këngëtar.

Në trend Fun

Më shumë
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Gjatë pagëzimit, vogëlushi ia rrëzoi nga duart Biblën priftit

Fun
Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Pamjet dramatike të shpëtimit të peshkaqenit në Florida

Fun
Qeni bëri sikur flinte vetëm që të mos i duhej të dilte për të shëtitur natën

Qeni bëri sikur flinte vetëm që të mos i duhej të dilte për të shëtitur natën

Fun
“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

“Figdet Spinner”, gruaja që e shpiku këtë lodër nuk e fitoi as edhe një cent

Interesante
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Kalo në kategori