LAJMI I FUNDIT:

Është zbuluar poza e re me kulmimin shpërthyes: Provojeni sonte

Është zbuluar poza e re me kulmimin shpërthyes: Provojeni sonte

Jo vetëm që në krevat do t’ju kthehet afshi, por kjo pozë do t’ju mundësojë orgazëm që do ta mbani gjatë në mend!

Reklama

Dëshironi të eksperimentoni në dhomën e gjumit. Keni provuar shumë poza të reja, mirëpo nëse partneri juaj është më i talentuar se shumica e meshkujve, atëherë këtë pozë duhet patjetër ta provoni, transmeton Telegrafi.

Uluni në gjunjë dhe hapni duart para vetes, në dysheme. Nëse nuk ndiheni këndshëm për shkak të bërrylave, mundeni si bazë ta përdorni jastëkun.

Pastaj, thoni partnerit tuaj që të qëndrojë pas jush dhe t’ju mbërthejë, duke jua ngritur këmbët edhe më lart.

Le t’ju jenë thembrat në nivel me gjoksin e tij, assesi mos i drejtoni.

Kjo pozë ju mundëson lehtësim të trupit, si edhe penetrim të thellë që çon në orgazëm të fuqishëm. /Telegrafi/