LAJMI I FUNDIT:

Eros Grezda bëhet baba për herë të parë

Eros Grezda bëhet baba për herë të parë

Futbollisti i njohur shqiptar, Eroz Grezda dhe bashkëshortja e tij Ajsle Abazi janë bërë prindër për herë të parë.

Reklama

Këtë e ka bërë të ditur vet futbollisti në një postim në llogarinë e tij të Instagramit duke publikuar një imazh të porsalindurit.

Tutje në postim, Grezda zbuloi se fëmija i çifti u pagëzua me emrin Kian.

View this post on Instagram

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda)

“Mirë se erdhe vogëlushi ynë Kian. Të duam shumë”, ka shkruar futbollisti nga Gjakova sipër postimit.

Eros Grezda po bëhet baba për herë të parë
Lexo po ashtu Eros Grezda po bëhet baba për herë të parë

Kujtojmë që Eros dhe këngëtarja nga Shqipëria kurorëzuan dashurinë me martesë disa muaj më parë.

Ndërkohë, muajin e kaluar njoftuan se po bëhen prindër për herë të parë. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda)

Në trend Magazina

Më shumë
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Selena Gomez dhe Hailey Bieber shmangin një takim të pakëndshëm me njëra-tjetrën, teksa të dyja marrin pjesë në të njëjtën festë në Paris

Magazina
Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Tayna nuk lë vend për imagjinatë në imazhet e reja nga pushimet

Magazina
Kalo në kategori