LAJMI I FUNDIT:

Elon Musk thotë se ha për çdo mëngjes një petull të ëmbël dhe shprehet se “është akoma gjallë”

Elon Musk thotë se ha për çdo mëngjes një petull të ëmbël dhe shprehet se “është akoma gjallë”

Elon Musk i cili pati thënë se do të preferonte më përpara “të hante ushqim të shijshëm dhe të jetonte një jetë më të shkurtër”, i ka qëndruar besnik fjalës së tij – ai tha se shijon një petull të ëmbël mëngjesi çdo ditë.

Reklama

CEO i Twitterit zbuloi dëshirën e tij për ëmbëlsirat në përgjigje të një postimi nga Peter Diamandis, një mjek dhe CEO i organizatës jofitimprurëse XPRIZE, transmeton Telegrafi.

Të martën, Diamandis shkroi në Twitter se “sheqeri është helm”. Musk u përgjigj: “Unë ha një petull të ëmbël (‘donut’) çdo mëngjes. Jam akoma gjallë”.

Postimi i Musk-ut në Twitter ishte parë më shumë se 11.4 milionë herë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork - dhe e bëri këtë

Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork - dhe e bëri këtë

Interesante
As bombardimet ruse nuk i ndalin, çifti nga Kievi kurorëzojnë dashurinë e tyre në një strehimore

As bombardimet ruse nuk i ndalin, çifti nga Kievi kurorëzojnë dashurinë e tyre në një strehimore

Interesante
Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Interesante
Gjuetari i përbindëshit të Loch Ness thotë se

Gjuetari i përbindëshit të Loch Ness thotë se "diçka e pazakontë po ndodh" në liqenin mistik

Interesante
Profesori amerikan vendosi rekord të ri, po jeton nën ujë për më shumë se 74 ditë

Profesori amerikan vendosi rekord të ri, po jeton nën ujë për më shumë se 74 ditë

Interesante
Policia çliroi me kujdes një ari të bllokuar brenda një makine në Nevada

Policia çliroi me kujdes një ari të bllokuar brenda një makine në Nevada

Interesante
Kalo në kategori