Seriali “O Sa Mirë” ka disa javë që ka nisur sezonin e ri, dhe po pëlqehet nga teleshikuesit për episodet e reja.

Aktorja Arta Elezaj, e njohur tashmë si ‘Xhakarta’ është një prej personazheve më të spikatur të këtij seriali.

Imazhi i saj si një kaçurrele atraktive, ka rrëmbyer gjithmonë vëmendjen e shikuesve.

View this post on Instagram

🍂🍃🍁

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Oct 20, 2018 at 9:28am PDT

Arta është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e saj.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi të reja në llogarinë personale në Instagram, duke treguar ndryshimin e ri në pamjen e saj.

View this post on Instagram

💄 @pajtimraci 📸 @korabkusari

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on Oct 30, 2018 at 10:24am PDT

Aktorja ka ndryshuar drastikisht, duke i lyer flokët e saj të zeza, dhe duke marrë kështu pamjen e një bruneje atraktive.

Pëlqimet dhe komentet e fansave kanë qenë nga më të shumtat, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për këtë ndryshim. /Telegrafi/