LAJMI I FUNDIT:

Edhe sot janë anuluar dhe shtyrë fluturimet nga Aeroporti i Shkupit

Edhe sot janë anuluar dhe shtyrë fluturimet nga Aeroporti i Shkupit

Edhe sot janë anuluar ngritje-uljet nga aeroporti i Shkupit.

Reklama

Avionët që duhet të nisen për në Stamboll me Turkish Airlines nuk do të dalin sot nga aeroporti i Shkupit.

Probleme ka edhe për pasagjerët që duhet të zbresin në vend. Sipas të dhënave nga uebfaqja e aeroportit të Shkupit, aktualisht janë anuluar fluturimet nga Friedrichshain dhe Dortmund me Wizz Air, si dhe dy fluturime nga Stambolli me Turkish Airlines.

Sipas informacioneve nga aeroporti i Ohrit, për momentin nuk ka njoftime për fluturime të anuluara.


Në trend Lajme

Më shumë
REL: Pezullimi i liberalizimit të vizave për Kosovën, nuk është opsion

REL: Pezullimi i liberalizimit të vizave për Kosovën, nuk është opsion

Lajme
KFOR për situatën në veri: Prapa protestuesve kishte grupe kriminale

KFOR për situatën në veri: Prapa protestuesve kishte grupe kriminale

Lajme
Deklaratat e ambasadorit Hill, eurodeputeti gjerman: Thjesht, çmenduri

Deklaratat e ambasadorit Hill, eurodeputeti gjerman: Thjesht, çmenduri

Lajme
Rrufeja depërton nga oxhaku në brendësi të një shtëpie në Drenas

Rrufeja depërton nga oxhaku në brendësi të një shtëpie në Drenas

Lajme
Drafti i Edi Ramës për Asociacionin, “tekst serioz“ për BE-në

Drafti i Edi Ramës për Asociacionin, “tekst serioz“ për BE-në

Lajme
Situata në veri, Kurti takon ambasadorin britanik: Sundimi i ligjit duhet të jetë parimi bazë për të ecur përpara

Situata në veri, Kurti takon ambasadorin britanik: Sundimi i ligjit duhet të jetë parimi bazë për të ecur përpara

Lajme
Kalo në kategori