LAJMI I FUNDIT:

E sulmon fizikisht dhe më pas e qëllon me armë, arrestohet një person në Ferizaj

E sulmon fizikisht dhe më pas e qëllon me armë, arrestohet një person në Ferizaj
Foto: Ilustrim

Një person ka raportuar se pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht një person tjetër si dhe ka shtënë me armë në drejtim të tij.

Reklama

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 22:40, në Ferizaj.

Tutje bëhet e ditur se viktima ka pësuar disa gërvishtje për të cilat ka pranuar tretman mjekësor.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje, i dyshuari mashkull kosovar, e ka sulmuar fizikisht dhe ka shtënë me armë zjarri në drejtim të tij. Viktima ka pësuar disa gërvishtje, për të cilat ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Gjithashtu siç thuhet në raport, në vendin e ngjarjes, njësiti policor ka gjetur dhe konfiskuar një fishek dhe një gëzhojë. Rasti nën hetime. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Rama merr vendim, ndryshon linjat dhe itinerarin e transportit publik

Rama merr vendim, ndryshon linjat dhe itinerarin e transportit publik

Prishtina
Lirimi i Radoçiqit nga paraburgimi, Bogdanoviq thirrje Osmanit e Kurtit: Mbroni qytetarët serbë në veri

Lirimi i Radoçiqit nga paraburgimi, Bogdanoviq thirrje Osmanit e Kurtit: Mbroni qytetarët serbë në veri

Lajme
Hovenier: SHBA-ja është e gatshme ta këshillojë Kosovën për statutin e Asociacionit

Hovenier: SHBA-ja është e gatshme ta këshillojë Kosovën për statutin e Asociacionit

Lajme
“Më tregoni nëse ka interesim që sot me kalu ndonjë ligj”, Konjufca “nervozohet” me deputetët, i kërkon Kusari-Lilës dhe Gashit të mbajnë takim

“Më tregoni nëse ka interesim që sot me kalu ndonjë ligj”, Konjufca “nervozohet” me deputetët, i kërkon Kusari-Lilës dhe Gashit të mbajnë takim

Lajme
Aksident te rruga “C” në Prishtinë – lëndohen tre persona

Aksident te rruga “C” në Prishtinë – lëndohen tre persona

Kronika e Zezë
Tahiri: Marrëveshjet ndërkombëtare i votojmë atëherë kur e caktoni datën e zgjedhjeve

Tahiri: Marrëveshjet ndërkombëtare i votojmë atëherë kur e caktoni datën e zgjedhjeve

Lajme
Kalo në kategori