LAJMI I FUNDIT:

E hëna i zbulon tradhtitë bashkëshortore

E hëna i zbulon tradhtitë bashkëshortore

Autorët shpjegojnë që e hëna është problematike, sepse është ditë pas vikendit, gjatë të cilit bashkëshortët kryesisht kalojnë kohën bashkë, duke i lënë anash dashnorët

Reklama

Në qoftë se dyshoni që bashkëshorti apo bashkëshortja po ju tradhton, “bëni sytë katër” të hënën.

Ajo është ditë e cila do të mund t’i zbulojë.

Autorët shpjegojnë që e hëna është problematike, sepse është dita pas vikendit, gjatë të cilit bashkëshortët kryesisht kalojnë kohën bashkë, duke lënë anash dashnorët, transmeton Telegrafi.

Për këtë shkak çiftet mezi presin ditën e parë të punës që ta kompensojnë “qetësinë” e vikendit dhe të shpërblehen me porosi, ftesa apo edhe me takime më të shpeshta gjatë orarit të punës.

Ndodh që bashkëshorteve u ankohen që të hënën kanë punë më së shumti, sepse gjatë vikendit kanë pushuar shumë, andaj kërkohet që të qëndrojnë më gjatë në vendin e punës. Alibi e përsosur që kohën ta kalojnë me dashnoren.

Pos së hënës, ata të cilët tradhtojnë, më shpesh komunikojnë me partnerët e tjerë të premten deri në orën 22:00, kur më së shpeshti përfundon planifikimi i aktiviteteve familjare. /Telegrafi/

Në trend Stil

Më shumë
Vendet më të mira për rritjen e fëmijëve

Vendet më të mira për rritjen e fëmijëve

Lifestyle
Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Tri shenjat që tregojnë se partneri/ja është një tradhtar serialë

Lifestyle
Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Ja ku ndodhet shtëpia më e shtrenjtë në botë! Ka jetuar në të mbreti, e vjetër 190 vjet, kurse tani pronar është një ukrainas me ndikim

Shtëpi të bukura
Kush do e paguajë faturën? Që të mos ziheni, ja si të veproni në varësi të rasteve

Kush do e paguajë faturën? Që të mos ziheni, ja si të veproni në varësi të rasteve

Lifestyle
Nëse doni ta dini a do t’ju tradhtojë gruaja, shikojani gjoksin

Nëse doni ta dini a do t’ju tradhtojë gruaja, shikojani gjoksin

Lifestyle
Harrojeni Viagren, kjo vitaminë është çelësi për seks të mirë!

Harrojeni Viagren, kjo vitaminë është çelësi për seks të mirë!

Intimitet dhe Pasion
Kalo në kategori