Policia ka njoftuar se një person në Vitomericë të Pejës është goditur me kondakë të pistoletës.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se në një pompë të derivateve, është sulmuar dhe goditur me kondakët të pistoletës nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/