0Shares

Një vajzë nga Britania e Madhe kishte vendosur të tallet keq me të dashurin e saj, duke i dhuruar kinse një vezë të çokollatës por që në fakt ishte e vërtetë.

Dhe pasi dëgjoi  se bëhet fjalë për çokollatë ai menjëherë “u vërsul” dhe filloi ta kafshoi, por kur e kuptoi se në fakt ishte e vërtetë ai për pak sa nuk u çmend nga inati, transmeton Telegrafi.

Në videon e postuar më poshtë, mund ta shihni reagimin e të riut kur i shpërthen veza në fytyrë në momentin që e kafshon derisa e dashura nuk mund të ndalej se qeshuri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)