Emily Ratajkowski është një prej modeleve më të kërkuara në qarkull, ndërsa fansat e saj anekënd botës janë të shumtë.

Bukuroshja amerikane numëron mbi 21.5 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku rregullisht publikon fotografi që vënë në pah bukurinë e saj.

Gjatë kësaj fundjave ajo e ka publikuar një imazh duke vënë në plan të parë fytyrën e saj, teksa ka pozuar pa makijazh.

View this post on Instagram

Rainy day lazy girl

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jan 17, 2019 at 11:54am PST

E thjeshtë, e pa kuruar dhe e veshur me një bluzë të bardhë, fotografia e Emilyt ka marrë afro një milion e gjysmë pëlqime nga fansat e saj.

Lajmet për Emily Ratajkowski Lajmet për Emily Ratajkowski

Modelja 27-vjeçare nuk është ndalur me kaq, por ka vazhduar me publikimin e fotografive të tjera që tregojnë bukurinë e saj.

View this post on Instagram

@jacquemus ✨

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jan 19, 2019 at 9:14am PST

Ajo i ka rikthyer pozat e realizuara në ndejën e organizuar nga Vogue gjatë Javës së modës në Paris në vitin 2017.

Ndërsa gjatë të dielës, Ratajkowski e ka sjellë një tjetër imazh, në të cilin është shfaqur me të brendshme të bardha dhe ka pozuar nga prapa. /Telegrafi/

View this post on Instagram

@inamorataswim

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on Jan 20, 2019 at 6:48am PST