LAJMI I FUNDIT:

Modele

71 Artikuj

Është 52 vjeçe, por australiania po çmend rrjetin me paraqitjen e saj

Është 52 vjeçe, por australiania po çmend rrjetin me paraqitjen e saj

Interesante
Gisele Bundchen duket si një top modele edhe në dalje të zakonshme

Gisele Bundchen duket si një top modele edhe në dalje të zakonshme

Modë
Modelja më e moshuar në botë sfidon vitet, pozon gjysmë e zhveshur

Modelja më e moshuar në botë sfidon vitet, pozon gjysmë e zhveshur

Modë
Pozonte pranë elefantit të vogël, modeles ia zhvesh fustanin kafsha në Tajlandë

Pozonte pranë elefantit të vogël, modeles ia zhvesh fustanin kafsha në Tajlandë

Fun Lajme
E braktisi i dashuri sepse nuk i është dukur mjaftueshëm tërheqëse – sot ajo është modele e suksesshme

E braktisi i dashuri sepse nuk i është dukur mjaftueshëm tërheqëse – sot ajo është modele e suksesshme

Fun Lajme
Një tjetër manekine tregoi barkun shtatzënë: Revyja e parë e foshnjës në një spektakël mode

Një tjetër manekine tregoi barkun shtatzënë: Revyja e parë e foshnjës në një spektakël mode

Shtatzëna
Modelja që 98 për qind të trupit e ka të mbuluar me tatuazhe, i bëri edhe sytë – kur qante i rridhnin në faqe lotët e kaltër

Modelja që 98 për qind të trupit e ka të mbuluar me tatuazhe, i bëri edhe sytë – kur qante i rridhnin në faqe lotët e kaltër

Interesante
Sakrifica për bukurinë – Modelja e TikTokut i vizaton flokët, sepse mendon se ka një ballë të madh

Sakrifica për bukurinë – Modelja e TikTokut i vizaton flokët, sepse mendon se ka një ballë të madh

Flokë dhe stil
Reklama kontroverse e kompanisë ruse që kryen shërbime funerale, modelet gjysmë lakuriq shfaqen për të rritur shitjen e funeraleve

Reklama kontroverse e kompanisë ruse që kryen shërbime funerale, modelet gjysmë lakuriq shfaqen për të rritur shitjen e funeraleve

Interesante
Përdoruesja e TikTok rikrijon poza qesharake në të cilat duhet të fotografohen modelet

Përdoruesja e TikTok rikrijon poza qesharake në të cilat duhet të fotografohen modelet

Modë
E ndihmoi në përzgjedhjen e fustanit, modelen gjermane nuk e ftoi mikesha e ngushtë në dasmë – i tha se po duket shumë bukur

E ndihmoi në përzgjedhjen e fustanit, modelen gjermane nuk e ftoi mikesha e ngushtë në dasmë – i tha se po duket shumë bukur

Fun Lajme
Ka jetuar si një superyll, imune ndaj skandaleve, nuk pozoi kurrë krejtësisht nudo – sot Claudia Schiffer bën jetë të qetë

Ka jetuar si një superyll, imune ndaj skandaleve, nuk pozoi kurrë krejtësisht nudo – sot Claudia Schiffer bën jetë të qetë

Yjet
Studimi zbulon se gratë shpesh mbivlerësojnë tërheqjen e burrave për modelet e holla

Studimi zbulon se gratë shpesh mbivlerësojnë tërheqjen e burrave për modelet e holla

Psikoprofil
Vendosi të ndërrojë, humbi 25 kilogramë – polakja ia arrin qëllimit të bëhet modele dhe të shpallet Miss

Vendosi të ndërrojë, humbi 25 kilogramë – polakja ia arrin qëllimit të bëhet modele dhe të shpallet Miss

Interesante
Modelja vendosë në xhepin e pasmë telefonin me kamerën e ndezur, për t’i “zënë” meshkujt duke ia shikuar të pasmet

Modelja vendosë në xhepin e pasmë telefonin me kamerën e ndezur, për t’i “zënë” meshkujt duke ia shikuar të pasmet

Fun Lajme
Cili model do të fitojë çmimin ‘Makina e vitit në botë’?

Cili model do të fitojë çmimin ‘Makina e vitit në botë’?

Auto Lajme
Infermieria ruse punoi me të brendshme në spital, i ofrojnë punë si modele

Infermieria ruse punoi me të brendshme në spital, i ofrojnë punë si modele

Nga Bota
Nga pasarela në spital, rrëzimet më qesharake të modeleve ndër vite në sfilatat e modës

Nga pasarela në spital, rrëzimet më qesharake të modeleve ndër vite në sfilatat e modës

Yjet
Emily Ratajkowski rikthehet për të ngacmuar imagjinatën

Emily Ratajkowski rikthehet për të ngacmuar imagjinatën

Yjet
Tragjedia e modeles më të njohur në art

Tragjedia e modeles më të njohur në art

Piktura
Vdekja misterioze e modeles nga Bangkoku, kamerat e sigurisë filmojnë një mashkull duke e futur në ashensor

Vdekja misterioze e modeles nga Bangkoku, kamerat e sigurisë filmojnë një mashkull duke e futur në ashensor

Nga Bota
Tregimi për modelen Marcelle Mancuso që mbeti e paralizuar në palestër

Tregimi për modelen Marcelle Mancuso që mbeti e paralizuar në palestër

Po Flitet
Veshjet për shtatzëna i reklamuan me modele të zakonshme, që kishin fryrë pjesën e barkut (Foto)

Veshjet për shtatzëna i reklamuan me modele të zakonshme, që kishin fryrë pjesën e barkut (Foto)

Dështime
E dashura e Ronaldos, Georgina tregon linjat e tonifikuara në koleksionin e ri të të brendshmeve

E dashura e Ronaldos, Georgina tregon linjat e tonifikuara në koleksionin e ri të të brendshmeve

Yjet