LAJMI I FUNDIT:

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: ‘Kukulla amerikane’ është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: ‘Kukulla amerikane’ është një parajsë për sytë
(Foto: HotCelebsHome)

Do ta kuptoni për çfarë është fjala kur t’i shikoni fotografitë…

Modelja Cindy Prado, e cila konsiderohet si një femër me trup pa të meta dhe sipas shumëkujt pronare e të pasmeve më seksi në botë, tërhoqi vëmendjen edhe njëherë me edicionin e saj atraktiv.

Derisa pozonte për një xhirim reklamues, bukuroshja nga Miami kishte veshur bikini rozë që i nxirrnin në pah në mënyrë perfekte të gjitha atributet magjepsëse dhe flirtoi me vetëbesim me kamerën.

(Foto: HotCelebsHome)

Fotografitë e saj janë një parajsë për sytë në çdo kuptim dhe prej vitesh janë bërë një sensacion i vërtetë në internet.

Manekinia tërheqëse ka gjene kubano-spanjolle, ndërsa filloi të modelojë në vitin 2011 dhe imazhet e trupit të saj zbukuruan ballina të shumta.

Revista amerikane FHM dikur e renditi në mesin e vajzave, profilet e të cilave në Instagram duhet të ndiqen dhe shumë ishin të lumtur ta bënin këtë. E quajnë edhe ‘kukulla amerikane’ dhe është e qartë pse… /Telegrafi/

(Foto: HotCelebsHome)